Kobelco филтри за масло

Краток опис:

Airpull направи сигурен воздушен филтер, филтер за масло и воздух масло сепаратор за компресори за воздух, како што Almig, Alup, Атлас Copco, CompAir, Fusheng, Гарднер Денвер, Hitachi, Ingesoll Ранд, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Ман, Квинси, Sullair, Вортингтон и другите големи брендови.


детали за производот

Тагови производ

Направени со напредна опрема за производство и строга инспекција опрема, нашите филтер за масло наменета за завртка воздух компресор Kobelco се карактеризира со висок квалитет, добра филтер финост, и долг живот.

Авторски Дел број AIRPULL Дел број
P-CE13-528 АО 096 177/1
P-CE13-528 АО 096 177/1
P-CE13-526 АО 096 097/1
P-CE13-528 АО 096 170/1
P-CE13-506 АО 128 172
PE13-3003-3 АО 128 172
P-CE13-533  
P-CE13-528  
P-F13-3003-03  
P-CE13-3003 # 03  
P-CE12-502 # 6  
P-CE13-528 АО 096 177/1

dfaf

поврзани имиња

Индустриско филтрација производи | Компримиран воздух третман | Масло Намалување Отстранување


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !