Filters Kobelco naftës

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Bërë me pajisje të prodhimit të avancuar dhe pajisjet e rreptë të inspektimit, filter ynë naftës projektuar për kompresor vidhos ajrit KOBELCO karakterizohet nga cilësi të lartë, pastërtisë të mirë filtër, dhe jetë të gjatë shërbimit.

Original Part No. AIRPULL Part No.
P-CE13-528 AO 096 177/1
P-CE13-528 AO 096 177/1
P-CE13-526 AO 096 097/1
P-CE13-528 AO 096 170/1
P-CE13-506 AO 128 172
PE13-3003-3 AO 128 172
P-CE13-533  
P-CE13-528  
P-F13-3003-03  
P-CE13-3003 # 03  
P-CE12-502 # 6  
P-CE13-528 AO 096 177/1

dfaf

Emrat ngjashme

Industrial Filtration Products | Compressed Air Treatment | Përkeqësimi Oil Shkarkimi


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !