Atlas Copco filtrave të naftës

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Bërë nga American HV fibër ultra-gjobë qelqi ose Korean AHLSTROM letër dru pastër pulp filtër, ky Atlas Copco vidhos kompresor ajri naftës dedikuar filter është në gjendje të saktë dhe në mënyrë efikase të filtruar papastërtitë. Është shumë e kualifikuar, dhe të qëndrueshme në përdorim. Kuadri i saj mbështjellë nga makina automatike vidhos-lloj kodrina lejon efikasitet të lartë filtrim me normë të lartë të rrjedhës. Përveç kësaj, kapak filter zbaton kualifikuar të veshur me zink pjatë të lartë çeliku, e cila kontribuon në kryerjen ndryshk prova dhe qëndrueshmëri. Për shkak të forcimit të përgjithshëm dhe të avancuara të teknologjisë Veshje pluhur, shell filter përmban sipërfaqe e lëmuar dhe të ndritshme.

Oil Filter Part No. AIRPULL Part No.
1513 0337 00 AO 076 126
1613 6105 00/90 AO 096 212
1625 7525 00 AO 096 212/3
1614 7273 00/99 AO 108 260
1621 7378 00 AO 135 302/1
1622 3142 00 96 300 08 175
1622 5072 00/80 96 300 08 175
1613 9357 82 96 300 08 175
1622 3652 00 96 300 08 340
1613 9370 83 96 300 08 340
1619 6227 00 AO 096 140
1614 8747 00 AO 096 140
1621 8750 00 AO 135 302
1202 8040 02 1202 8040 92 AO 096 212/4
1202 8040 92 AO 096 212/4
2914 8307 00 96 300 11 118

dfaf

Emrat ngjashme

Vaj lubrifikues Shkarkimi | Industrial Filtration Products | Solid Particle Filter


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !