Filters Mann naftës

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Shënime

1. Kur instalimi filtrin e naftës, lyej copë litari nënshkrimin me vaj.

2. mirë cilësia e naftës është, sa më gjatë të filter mund të përdoret. Përdorimi i vajrave lubrifikuese inferiore ose të pashoq do të përshpejtojë prodhimin e depozitimit të karbonit, duke shkurtuar jetën shërbimit të filtrit.

Original Part No. AIRPULL Part No.
W719 / 5 AO 076 126
W724 AO 076 142
W920 AO 096 097
W940 AO 096 140
W950 AO 096 177
W962 AO 096 212
WD962 AO 096 212
W11102 AO 108 260
W1374 / 2 AO 135 177/2
W1374 / 4 AO 135 177
W1374 / 6 AO 135 177
W13145 / 3 AO 135 302
WD13145 AO 135 302

dfaf

 

Emrat ngjashme

Centrifugale Filter Furnizuesi | Papastërtitë Shkarkimi | Device industriale Filtrim


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !