Ingersoll Rand Air naftës ndarësit

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Kjo Ingersoll Rand vidhos kompresor ajri dedikuar ndarës të naftës e ajrit zbatohet fibër qelqi ultra-gjobë prodhuar nga American HV ose Lydall kompanisë. Ajo është projektuar për të hequr të paktën 99.9% të përzierjeve avulluese naftës nga ajri i ngjeshur. Përveç kësaj, sapo zhvilluar ngjitës me dy komponentë i cili vjen me forca të lartë lidhjes, është përdorur për të lejuar ndarës për të punuar normalisht edhe nën temperaturën e sipër 120 ℃.

Gjithashtu, ky lloj i vajit ndarës ajrit mund të jetë i jashtëm ose të ndërtuar në lloj. Me gati 20 vjet përvojë të prodhimit, kompania jonë është i njohur me mijëra të teknologjive të prodhimit. Kjo do të thotë, ne mund të ofrojmë të lartë të keq shërbim OEM. Ne gjithashtu mund të projektimit ndarës përdorur për kompresor ajri vidë të çdo markë, për shembull, Atlas Copco, Sullair, Fusheng, Krahasoni, etj

Parimi i punës

Ky produkt përdor fibër qelqi mikron për të ndarë vajin avulluese nga ajri i ngjeshur. Pastaj pika të mëdha të naftës bashkuan nga nafta avulluese do të grumbulluar nën ndikimin e gravitetit. Së fundi, vaji i akumuluar do të kthehet përsëri në vijën e naftës kompresor. Në këtë drejtim, kjo ndarje mikron minimizon konsumin e naftës e kompresor ajri.

parametrat

1. fillestar Saturation Pressure Drop: ≤0.02 MPa

2. Oil Content pas Ndare: ≤5 ppm

3. Në rast se rënie presioni është jo më shumë se 0.1MPa, ndarës të naftës mund të përdoret për të paktën 4000 orë.

Vërejtje: parametrat e mësipërme janë marrë në kushtet e presionit të vlerësuarat punës dhe rrjedhën vlerësuarat. Përveç kësaj, temperatura maksimale nuk është më shumë se 120 ℃. Dhe vajin DAH vajosje sunduar nga GB / T7631.9-1997 është përdorur. Para ndan, përmbajtja e naftës është jo më shumë se 3000ppm.

Original Part No. AIRPULL Part No.
22388045 AA 096 212
54720735 AA 135 177
54749247 AA 135 302/1
54595442 96 600 17 160
39831885 96 600 17 160
39831888 96 610 17 226
42545368 96 610 17 226
39751391 96 600 17 216
92890334  
54749247 AA 135 302/1
22242606 AA 135 302/1
92754688 96 600 17 230
39895610 96 600 20 150
22089551 96 600 20 150
92754696 96 600 17 267
39737473 96 600 22 253
92871326 96 600 22 253
46501073 96 600 22 253
42841239 96 613 22 355
39831904 96 613 22 355
36876472 96 613 22 355
42542928 96 613 22 355
39894598 96 613 22 355
39863857 96 600 22 355
39894597 96 610 27 190
92722750 96 600 22 306
54601513 96 600 27 190
54601513 96 600 27 190
42862077 96 600 27 190
42841247 96 613 30 455
39739578 96 613 30 455
39831912 96 613 30 455
39863865 96 613 30 455
54509427 96 600 27 428
15488596 96 600 27 428
99277998 96 600 27 428
22086789 96 600 27 429
23566938 96 600 27 465
23545841 96 600 30 451
22219174 96 600 35 470
15487200 96 600 35 470
39831920 96 610 37 412
39760590 96 610 37 412
39863899 96 610 37 412
54509500 96 600 35 414
39890660 96 610 37 445
99245938  
89285779 96 600 27 308
54509435 96 600 47 465
39863881 96 600 47 465
15488604 96 600 47 465
38008579/54639794 96 600 17 280
38008587 96 600 24 210
54639802 96 600 24 210
42542787  
39863840 96 600 17 275
89202022 96 600 27 305
22402242 96 910 22 330
54721345 96 600 27 250
22111975 96 600 27 250
89285761 96 600 27 501
92765783 96 600 30 501
88181755 96 600 30 501
92699198 96 610 27 250
92062132 96 610 40 620
46853107 AA 135 302 / 1H
23716475 96 600 27 188
  96 600 27 435
23782386 96 600 29 430

AFA

Emrat ngjashme

Centrifugale Oil Separator | Rotary vidë Kompresor Accessories | Air Compressor Distributor


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !