Mann Air Oil ndarësit

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Ndarës të naftës ajrit specializuar për Mann vidhos kompresor ajri është shumë efikas dhe të besueshëm në performancën. Në përgjithësi, presioni i punës varion nga 0.7Mpa të 1.0Mpa, ndërsa presioni diferenciale fillestar është nga 0.15bar të 0.25bar. Përveç kësaj, produkti ynë lejon përmbajtja naftës e ajrit të ngjeshur të kontrollohet brenda 3 deri 6ppm. Dhe vaj grimcat mjegull madhësia është i kontrolluar më poshtë 0.1μm.

Aktualisht, produkti është shitur jashtë vendit. Ne kemi agjentë në Tajlandë dhe Pakistan. Shikoni përpara për bashkëpunim të sinqertë me ju.

Avantazhet tona

1. Kompania jonë ka mbulimin bimore prej 15.000 metra katrore. Në Shanghai, ne kemi ngritur departamentit të tregtisë së jashtme.

2. Në fabrikë, ka katër linja shumë të prodhimit efikas.

3. palëkundur logjistikës të brendshme të shërbimit siguron dërgesën e përditshme të qetë.

4. Kompania jonë është miratuar nga ISO9001 fundit: 2008 specifikim të kontrollit të cilësisë.

5. Ne kemi katër teknikë profesionale të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin e produktit.

Original Part No. PPSH Part No.
4930153131 96 600 13 200
4930153101 96 600 17 230
4930253131 96 600 17 305
4930353121 96 600 30 305
4930353111 96 600 27 400
4930453101 96 600 30 400
4930553111 96 600 30 500
4930553101 96 600 30 600
4930653102 96 600 30 700
4930653181 96 600 35 550
4900253113 96 622 11 340
4900051321 96 600 27 462
4900051181 96 600 30 610
4900051221 96 600 30 670
4900051481 96 600 30 830
4900051541 96 600 30 101
4900051581 96 600 47 920
4940153102 96 600 12 065
4930055171 96 600 11 100
4930053222 96 600 10 150
4930153401 96 600 13 160
4930153141 96 600 13 175
4930155151 96 600 13 202
4930153532 96 600 17 160
4930155361 96 600 11 250
4940353121 96 600 17 180
4940453111 96 600 22 160
4930153151 96 600 22 160
4900252211 96 601 22 430
4930255491 / SB257 96 600 27 248
4941253111 / SB715 96 600 27 350
LB719 / 2 AA 076 126
LB950 / 2 AA 096 177
LB962 / 2 AA 096 212
LB11102 / 2 AA 108 260
LB1374 / 2 AA 135 177
LB13145 / 3 AA 135 302

AFA

Emrat ngjashme

Hidraulike Oil Water Separator | Air ndarja Tank | Kompresor Water Separator


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !