Filters Sullair naftës

Përshkrim i shkurtër:

Airpull bëjë Filter besueshme e ajrit, filtër të naftës dhe Air Oil ndarës për Air kompresorë të tilla si Almig, ALUP, Atlas Copco, CompAir, Fusheng, Gardner Denver, Hitachi, Ingesoll Rand, Kaeser, Kobelco, LiuTech, Mann, Quincy, Sullair, Worthington dhe markave të tjera të mëdha.


Detail Product

Produkt Tags

Kriteret Ndërrimi Oil Filter

1. Ajo duhet të zëvendësohet pasi ajo ka qenë përdorur për aq kohë sa jeta e projektuar të shërbimit. Në përgjithësi, jeta shërbim është i 2.000 orë. Por ajo duhet të shkurtohet kur kompresor ajri është përdorur në mjedisin e keqe aplikimit.

2. Ju duhet të zëvendësojë atë menjëherë, pasi ju dëgjoni sinjalet e bllok paralajmëruese. Alarmi filter bllokuar duhet të jetë vendosur me vlerën e 1.0 deri 1.4bar.

Original Part No. AIRPULL Part No.
250025-524 AO 094 142/2
250026-982 AO 094 140/1
JCQ81LUB092 AO 125 270W
CJV 410233 AO 135 302G
88290014-484 AO 076 082
250028-032 AO 094 140/2
250025 - 525 AO 118 155
250025 - 525 AO 118 155
250025-526 AO 118 283/1
250025-526 AO 118 283/1
250025-526 AO 118 283/1
250025-526 AO 118 283/1
250025-526 AO 118 283/1
250025-526 AO 118 283/1
02250139 - 996 96 300 09 498
250031-850 96 300 09 325
250008-956 96 300 11 375
02250139 - 996 96 300 09 498
250025-525 AO 118 155
02250155-709 96 300 07 217
02250139 - 996 96 300 09 498
250025-526 AO 118 283/1

dfaf

Emrat ngjashme

Filtration Oil Device | Shkarkimi vaj hidraulik | Filtrim Cartridge


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !